להזמנות התקשרו : 072-3954209

עיצוב חנות בגדים

אברהם לב הוא הנדסאי אדריכלות ומעצב פנים מהמובילים בתחום כיום בישראל. לב בעל 20 שנה של ניסיון בשטח לעיצוב חנויות ונקודות מכירה בתחומי קמעונאות שונים: פארם, סלולר, מזון, קוסמטיקה וכמובן גם ביגוד והנעלה. הממליצים הכי טובים של לב הם לקוחותיו אשר שביעות רצונם משמשים מדד רציני עבור רמתו המקצועית.

חשיבות עיצוב חנות בגדים

כאשר התחרות בכל תחום (ובעיקר בתחום הביגוד וההנעלה) היא גבוהה במיוחד ובכל אזור מסחרי או קניון ישנם מספר רב של חנויות בגדים המתחרות על ליבם של הלקוחות, הרי שחשיבות עיצוב חנות הבגדים הולכת וגוברת. בשל הגברת המודעות לשימוש בחלל הקמעונאי ככלי שיווקי שמסייע בהגדלת המכירות החלו יותר ויותר בעלי חנויות פרטיות ללכת בעקבות הרשתות הגדולות ולעצב את חנות הבגדים שלהם בצורה ייחודית ובעל קונספט אחיד.

עיצוב החנות, החל מחלון הראווה ועד לצבע הדלפק ומדפי הבגדים הוא קריטי וחשוב. הסדר בו מונחים המוצרים, הגובה, מתקני התצוגה השונים ואחרים, אלו רק חלק מהדברים בהם יש להתחשב בעת עיצוב החנות. אם אתם רוצים להבליט את החנות שלכם מעל המתחרים, עיצוב החנות הוא אחד הכלים החזקים ביותר כדי לעשות זאת.

אופן העבודה

אופן העבודה עם משרדנו בנוגע לעיצוב חנות הבגדים הוא פשוט מאוד. לאחר פגישתנו בה נעמוד את כל הבקשות והפרטים הדרושים, אנו נכין עבורכם המחשה חזותית של החנות בתלת מימד, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר. באמצעות המחשה זו נוכל לראות זווית מציאותית של כיצד החנות תיראה וכיצד תיראה חווית הקניה של הלקוח.

תוכלו לבחון כל פינה בחנות הרבה לפני שיפוצה, לתקן ולהשפיע על העיצוב.
לב מאופיין בהקשבה רבה ללקוחותיו ובשילובם האינטימי בתהליך העבודה.

"עיצוב החנות הוא עבודה משותפת שלי ושל הלקוח" אומר לב, "בלי מעורבות הלקוח, הפרויקטים שלי לא היו כה מצליחים"
"אני משתמש בלקוח כיועץ סתרים שלי, התהליך העיצובי של החנות נשען על ניסיונו של הלקוח. אני רק מכניס את הדברים לצורה וצבע ומסדר ללקוח את הפנטזיות והשאיפות שלו באופן מקצועי ומוכר".
"אני יודע לשאול את לקוחותיי את השאלות הנכונות ו"לחלוב" מהם את האינפורמציה הנדרשת כדי לייצר להם חנות אפקטיבית ומוכרת"

עיצוב חנות בגדים

השאירו לנו את הפרטים הבאים
מבטיחים לחזור בהקדם:


צור קשר
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני